Emun  
EMUN > EMUN FAMILY OFFICE > O NÁS > Náš tým

Náš tým

Náš tým je složený ze specialistů v oblasti investičních strategií, správy majetku a nástupnictví. Vybíráme je pečlivě – nejen s ohledem na odbornost, ale také na lidskou stránku. Mít společný cíl nestačí. Musíme se potkávat i na cestách, kterými k němu míříme. V obou rovinách máme vysoké nároky.

PETR LAŠTOVKA

PETR LAŠTOVKA

Petr Laštovka vystudoval Fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor účetnictví a finanční řízení podniku, kde později aktivně pedagogicky působil. Petrova profesní dráha začala ve společnosti TPA Horwath na pozici auditora a daňového poradce, později se zde stal ředitelem konzultační divize se zaměřením na investičního bankovnictví. Současně se věnoval publikační činnosti a přednášel na téma cenné papíry, deriváty a investiční bankovnictví v řadě významných institucí, kromě VŠE to byly např. Finanční ředitelství, Komora daňových poradců a soukromé vzdělávací agentury.

V roce 2011 se rozhodl zúročit své dlouholeté zkušenosti z analýzy firem a investování a založil společnost EMUN PARTNERS family office, a.s., kde se zaměřuje na správu a strukturování rodinného majetku klientů.

VÍCE
LUCIE DOLANSKÁ

LUCIE DOLANSKÁ

Lucie Dolanská absolvovala bakalářský program v oboru Ekonomika a Management na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze. Vedle studia úspěšně absolvovala program Certifikovaný účetní v rámci Institutu Certifikace účetních a další kurzy zejména v oblasti financí a obchodního práva. Lucie získala za svou kariéru více než 10 let zkušeností v oblasti financí, účetnictví a podnikových financí v několika významných obchodních společnostech s mezinárodní působností. 
Od roku 2016 se Lucie ve společnosti EMUN Family Office, a.s. specializuje na poskytování podpory v administračních záležitostech týkajících se majetku rodin a od roku 2020 oddělení Rodinné administrační kanceláře vede.

VÍCE
TOMÁŠ JANEBA

TOMÁŠ JANEBA

Tomáš Janeba vystudoval obor mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací účetnictví a finanční řízení podniku. 
Tomáš se 20 let aktivně podílel na budování úspěšné rodinné firmy Carollinum, z toho 16 let v roli ředitele společnosti. Působil rovněž na pozici ředitele v Bageterii Boulevard. 
Dlouholeté zkušenosti z českých i zahraničních rodinných firem uplatňuje v EMUN PARTNERS family office, a.s především v oblasti péče o zákazníky a nástupnictví.

VÍCE