Emun  
EMUN > EMUN FAMILY OFFICE > O NÁS > Naše hodnoty

Naše hodnoty

S našimi klienty nás spojuje vize zachování hodnot. Naším posláním je renesance podnikatelských dynastií.
Při každodenní práci stavíme především na těchto pilířích:

  • Rodina
  • Důvěra
  • Péče
  • Perspektiva

Rodina je předpokladem kontinuity. Rodinná kultura rozhodne o úspěchu této snahy. Respektujeme kulturu každé rodiny  a promítáme ji do řešení, která navrhujeme. Inspirujeme zakladatele dynastií příklady jiných klientů a pomáháme se vzděláváním rodinných příslušníků.

Důvěra pro nás představuje ten největší závazek. Je základem vztahů s našimi klienty, ale zásadní je i v našem firemním týmu a při spolupráci s obchodními partnery. Zakládáme si na schopnosti dohody a na diskrétnosti.

Pečujeme o vybranou skupinu významných rodin. Jen tak si můžeme uchovat osobní, až rodinný přístup ke klientům, kterým poskytujeme své služby. Rádi jim svou práci a výsledky prezentujeme tváří v tvář. Atmosféra vzájemného respektu je pro nás důležitá – vytváří prostředí, které nás těší a motivuje.

Rodinnému majetku pomáháme dát účel a perspektivu. Jinak přistupujeme ke správě majetku určeného pro další generace, jinak k hotovostní rodinné rezervě. U předávání majetku se zaměřujeme na principy a etické hodnoty spíše než na detailní návody a úkoly.