Emun  
EMUN > EMUN INVESTMENTS > O NÁS > Filozofie

Investiční filozofie

S našimi klienty nás spojuje vize zachování hodnot – finančních i etických. Do finančních strategií pro uchování a rozvoj rodinného majetku promítáme všechny své schopnosti, znalosti a zkušenosti.

  • Ochrana zájmů klienta
  • Stabilita
  • Profesionalita
  • Ochrana hodnot

Základem naší investiční filozofie je pravidlo investovat jen do věcí, kterým rozumíme a do kterých bychom uložili i své vlastní prostředky. Jsme tím na jedné lodi. Zároveň se snažíme, aby doporučeným investicím rozuměli i naši klienti. Reporty, které jim pravidelně předkládáme, jsou proto přehledné a stručné.

Pro každého z našich klientů navrhneme nejpříhodnější investiční alokaci a té se držíme. Při její realizaci pracujeme s nejlepšími institucemi. Nepobíráme provize za distribuci jakýchkoliv produktů, takže jsme při výběru investičních strategií a nástrojů naprosto nezávislí. Neúčtujeme dvě (ani tři) úrovně poplatků.

Dbáme na strategickou alokaci a optimální rozložení majetku – z dlouhodobého hlediska je to nejdůležitější prvek investování. Nenecháváme se ovlivnit krátkodobými trendy růstu trhu, důležitější je pro nás uchování hodnot a omezení potenciálních ztrát, a tak investice směřujeme především na rozvinuté, historií prověřené kapitálové trhy v Americe a Evropě. Spolupracujeme se špičkovými bankami a asset managery.