EMUN > O NÁS > Výkonní partneři

Výkonní partneři

Náš tým je složený ze specialistů v oblasti investičních strategií, správy majetku a nástupnictví. Vybíráme je pečlivě – nejen s ohledem na odbornost, ale také na lidskou stránku. Mít společný cíl nestačí. Musíme se potkávat i na cestách, kterými k němu míříme. V obou rovinách máme vysoké nároky.

PETR LAŠTOVKA

PETR LAŠTOVKA

Petr Laštovka vystudoval Fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor účetnictví a finanční řízení podniku, kde později aktivně pedagogicky působil. Petrova profesní dráha začala ve společnosti TPA Horwath na pozici auditora a daňového poradce, později se zde stal ředitelem konzultační divize se zaměřením na investičního bankovnictví. Současně se věnoval publikační činnosti a přednášel na téma cenné papíry, deriváty a investiční bankovnictví v řadě významných institucí, kromě VŠE to byly např. Finanční ředitelství, Komora daňových poradců a soukromé vzdělávací agentury.

V roce 2011 se rozhodl zúročit své dlouholeté zkušenosti z analýzy firem a investování a založil společnost EMUN PARTNERS family office, a.s., kde se zaměřuje na správu a strukturování rodinného majetku klientů.

VÍCE
LEOŠ JIRMAN

LEOŠ JIRMAN

Leoš Jirman je absolvent Matematicko-fyzikální fakulty v Praze, kde po složení rigorózní zkoušky několik let pokračoval ve vědecké práci. Na kapitálovém trhu působí od roku 1992, kdy nastoupil do Investiční a Poštovní banky, a.s. V naší sesterské společnosti BH Securities, a.s. působil s přestávkami od roku 1994 až do roku 2021, nejprve na pozici analytika českého kapitálového trhu a později se jako portfolio manažer přeorientoval na zahraniční akciové a dluhopisové trhy. Leoš má i dlouholeté zkušenosti s obchodováním s deriváty. V letech 2006-2010 pracoval jako analytik v ČNB. 

Leoš je partnerem a od července 2021 i předsedou představenstva EMUN PARTNERS investiční společnost, a.s.

VÍCE
FILIP SAVI

FILIP SAVI

Filip Savi absolvoval BSc v Mezinárodním bankovnictví a financích na londýnské City University a poté MSc v Investičním managementu a správě portfolia na Cass Business School. Je držitelem české makléřské licence. Burzovnímu obchodování a kapitálovým trhům se věnuje více než 10 let. S EMUN Partners spolupracoval již během studií v roce 2013 a od roku 2017 na plno zastává pozici portfolio manažera a multi-asset investičního stratéga se zaměřením na růstová aktiva a alternativní investice, především v oblasti Private equity a Absolute return.  

VÍCE